Diety

Fit


Dietę Fit przygotowaliśmy dla osób cieszących się rekreacyjnym sportem i tych dbających o linię. Bazujemy na produktach nieprzetworzonych, z pełnego ziarna, o wysokiej zawartości błonnika. Nasze dania mają niską gęstość energetyczną, dzięki czemu nie odczujesz dokuczliwego głodu. Każdego dnia otrzymasz zróżnicowane posiłki oparte na produktach pochodzenia zwierzęcego oraz dania skomponowane wyłącznie z warzyw. Zachowaliśmy odpowiedni balans między ograniczeniem w diecie tłuszczu ogółem, a obecnością niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, których dostarczą ryby, orzechy, nasiona i pestki oraz awokado.


Power


Dietę Power przygotowaliśmy dla osób intensywnie trenujących. Dieta oparta jest na produktach pochodzenia zwierzęcego: wołowinie, rybach, drobiu, jajkach i twarogu. Zadbaliśmy też o dużą ilość białka pochodzenia roślinnego – w diecie znajdziesz warzywa strączkowe, komosę, dziki ryż i inne składniki będące jednocześnie źródłem cennych dla Ciebie węglowodanów złożonych. Dieta Power jest dostępna w opcjach 1800 kcal (cztery posiłki i sok) oraz 2500 kcal i 3000 kcal (pięć posiłków i sok).Vege


Dietę Vege przygotowaliśmy głównie w oparciu o produkty roślinne. Jedyne wykorzystywane w niej składniki pochodzenia zwierzęcego to jaja i twaróg. Wykluczyliśmy z diety produkty wytwarzane z roślin modyfikowanych genetycznie, takich jak soja i kukurydza. Jednocześnie zadbaliśmy o wszystkie potrzebne Ci składniki odżywcze. Korzystamy z roślin strączkowych po ich wcześniejszym namoczeniu i gotowaniu w celu zmniejszenia poziomu fitynianów. Wpływa to także na zwiększenie przyswajania żelaza i cynku. Dietę Vege cechuje niska zawartość tłuszczów nasyconych i cholesterolu oraz wyższa zawartość błonnika, magnezu, potasu, witamin C i E, kwasu foliowego, karotenoidów i flawonoidów.


Gluten Free


Dietę Gluten Free przygotowaliśmy dla osób z nieceliakalną nietolerancją glutenu i chorobami autoimmunologicznymi oraz tych, które po prostu nie chcą go spożywać. Zastąpiliśmy produkty zawierające gluten pełnowartościowymi naturalnymi odpowiednikami: komosą ryżową, ryżem, kaszą jaglaną, kaszą gryczaną, amarantusem, makaronem ryżowym i ekologicznymi bezglutenowymi płatkami owsianymi. Dieta nie zawiera wyrobów przemysłowych oznaczanych jako „gluten free”, sami wypiekamy bezglutenowe pieczywo, wytwarzamy makaron oraz inne produkty.


Vegan


Dietę Vegan przygotowaliśmy wyłącznie z produktów pochodzenia roślinnego. Wykluczyliśmy z niej rośliny modyfikowane genetycznie (soję i kukurydzę). Dieta ta ma olbrzymi potencjał antyoksydacyjny: znajdziesz w niej jarmuż, granat, jagody goji, nasiona chia i czarną fasolę. Dietę Vegan cechuje niska zawartości tłuszczów nasyconych, cholesterolu i sodu oraz wyższa zawartość błonnika, magnezu, potasu, witamin C i E, kwasu foliowego, karotenoidów i flawonoidów. Dodatkowo zawarte w niej białko roślinne dostarcza wielu niezbędnych aminokwasów. * W diecie wegańskiej zaleca się suplementację wit. B12 i w okresie jesienno-zimowym suplementację wit. D.


Detox


Dietę Detox przygotowaliśmy, aby pomóc Ci oczyścić i odkwasić organizm. Posiłki są lekkostrawne i nie obciążają przewodu pokarmowego, gwarantując uczucie lekkości i dobre samopoczucie przez cały dzień. Detox to dieta wysokowęglowodanowa, niskobiałkowa i niskotłuszczowa, która opiera się na produktach pochodzenia roślinnego. Sporadycznie znajdziesz w niej chude ryby, drób i nabiał.


Office


Dietę Office przygotowaliśmy z myślą o godzinach spędzanych przez Ciebie w pracy. Posiłki bazują na węglowodanach złożonych tak, aby zapewnić Ci stałą dawkę energii w czasie, kiedy musisz być skupiony na swoich zadaniach. Na dietę Office składają się posiłki mięsne i wegetariańskie – wybór należy do Ciebie. Dieta Office jest dostępna w opcjach 900 kcal (2 posiłki + sok) oraz 1200 kcal (3 posiłki + sok).ID


Proponujemy Ci prawdziwą wolność! Stworzymy dla Ciebie dietę dostosowaną w 100% do Twoich indywidualnych potrzeb. Dieta zostanie przygotowana zgodnie z Twoim planem żywieniowym. Ty określasz ilość posiłków, ich kaloryczność oraz grupę składników, z których możemy korzystać. Nasz Dietetyk Barbara Sawaniewska służy fachową poradą. Zadzwoń i uzyskaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.