Cześć !

Jesteśmy drużyną KIK, a KIK to Fit Bar i Catering dietetyczny. Wystartowaliśmy latem 2014 roku na Ursynowie. Fit Bar powstał z myślą o osobach, które cenią swoje zdrowie i mają sportowe pasje. Wkrótce stali goście zaczęli zamawiać u nas posiłki na cały dzień. Wtedy zbudowaliśmy większą kuchnię i uruchomiliśmy sklep internetowy kikcatering.pl. Rok później otworzyliśmy Fit Bar w Śródmieściu.

Fit Bar to nasz autorski projekt. Planujemy otwierać w Warszawie nowe lokale, by udostępnić zdrowe jedzenie ludziom dbającym o swój organizm, aktywnym fizycznie i świadomym tego, co jedzą. Catering dietetyczny nie jest niczym nowym, ale pracujemy nad tym, by zapewnić naszym klientom nową jakość. Gramy fair. Robimy to o czym mówimy. Każdy posiłek przygotowujemy na podstawie rzetelnej wiedzy, z wytwarzanych przez nas półproduktów, ze świeżych, nieprzetwarzanych, smacznych i najzdrowszych składników. Dbamy o jakość usług nie mniej niż o jakość jedzenia.

KIKFIT TEAM

Katarzyna
Dietetyk

Julia
General Manager

Iwona
Office Manager

Filip
Manager ds. Cateringu
2 metry zaangażowania i profesjonalizmu. W KIK Fit Catering od samego początku. Doskonale zna wszystkie procesy produkcyjne i logistyczne w firmie. Pozwala mu to dbać o najwyższe standardy jakości obsługi KIK Fit Catering.

Rafał + Piotr + Mateusz + Karol + Filip
Kucharze
KIK Fit Catering

Michał
Pomysłodawca & Właściciel
Enfant terrible warszawskiej sceny gastronomicznej. W przeszłości zawodnik snowboardzista, studiował biznes w Stanach Zjednoczonych i Norwegii. Sport i zdrowe odżywianie to jego pasja, dzięki czemu KIK Fit Catering spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.