Dlaczego KIK FIT

W KIK FIT CATERING skupiamy się na budowaniu długotrwałych relacji. Naszymi Klientami są świadomi i wymagający ludzie szukający usługi na najwyższym poziomie; spersonalizowanego menu, elastycznego grafiku dostaw i bezpośredniego kontaktu z osobami reprezentującymi naszą firmę.
Posiłki KIK FIT bazują na niskoprzetworzonych składnikach i własnej produkcji. Nasze pieczywa, makarony, masła orzechowe, różne rodzaje mleka roślinnego, batony proteinowe, desery, ketchup, musztarda i wszystkie inne sosy, soki, smoothies oraz shake’i proteinowe są autorskimi recepturami. Samodzielna produkcja na naszej kuchni daje nam całkowitą kontrolę nad jakością, składem i bilansem energetycznym dostarczanych Państwu posiłków. W odróżnieniu od standardów panujących na rynku nie przepakowujemy gotowych, kupnych produktów we własne opakowania.
Zainwestowaliśmy wiele miesięcy w stworzenie innowacyjnego software’u dzięki, któremu skutecznie realizujemy indywidualne jadłospisy oferując całkowitą swobodę w dopasowaniu diety do potrzeb klienta. Każdą dostawę poprzedza email wraz z menu, w którym udostępniamy informacje o makroskładnikach posiłków. Dostarczamy tyle kalorii i dokładnie taki bilans makroskładników, jaki Państwo kupiliście. Nie oszukujemy na gramaturach posiłków, dlatego decydując się na nasze produkty możecie być zaskoczeni obfitością poszczególnych posiłków, której wcześniej nie doświadczaliście zamawiając diety o tej samej kaloryczności u konkurencji.
W naszej kuchni nie zatowarowujemy się z wyprzedzeniem i nie przetrzymujemy zapasów. Produkty przyjeżdżają do nas świeże w dniu, w którym przygotowywane będą posiłki.Wszystkie porcje pakowane są indywidualnie i poddawane szczegółowej, kilkuetapowej kontroli jakości. Gotowe dania bezpośrednio po przygotowaniu są chłodzone szokowo, tak by zachować ich smak, wygląd i wartości odżywcze. Następnie pakowane są w torby termiczne i wyruszają w drogę do Klientów.

KIK FIT TEAM

Katarzyna
Dietetyk

Julia
General Manager

Iwona
Office Manager

Filip
Manager ds. Cateringu
2 metry zaangażowania i profesjonalizmu. W KIK Fit Catering od samego początku. Doskonale zna wszystkie procesy produkcyjne i logistyczne w firmie. Pozwala mu to dbać o najwyższe standardy jakości obsługi KIK Fit Catering.

Mateusz + Karol + Filip
Kucharze
KIK Fit Catering

Michał
Pomysłodawca & Właściciel
Enfant terrible warszawskiej sceny gastronomicznej. W przeszłości zawodnik snowboardzista, studiował biznes w Stanach Zjednoczonych i Norwegii. Sport i zdrowe odżywianie to jego pasja, dzięki czemu KIK Fit Catering spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.